Vyberte si, jak přispět

Soukromé osoby

Darujte dort a udělejte radost blízkým.
Objednejte dort a darujte ho osobně nebo na dálku. Uděláte radost zdravotníkům, svým blízkým nebo kolegům nebo sami sobě. Dort objednávejte přímo na našem e-shopu.

Zajděte na dort či něco jiného do partnerské kavárny nebo restaurace.
Zajděte si na dobrý kousek dortu nebo pokrm či drink, kterým se daný podnik rozhodl pomoc (seznam najdete v partnerských restauracích).

Přispějte finančně na účet Dortem proti rakovině.
Přispět můžete finančně libovolnou částkou na transparentní účet 2902058745/2010 vedený u FIO banky, z něhož jsou podporovány děti a jejich rodiny. Nebo nebo na provozní účet projektu Dortem proti rakovině 2902058729/2010 vedený u FIO banky. Tento účet je určen na provoz celého projektu.

Kupte merch s motivem Dortem proti rakovině.
Projekt můžete podpořit i koupí předmětů Dortem proti rakovině. Vybrat si můžete tričko s logem nebo hrneček. Objednávejte na našem e-shopu.

Darujte dar
Zaslat můžete i přímo věcný dar, který společně s dalšími předáme dětem v nemocnicích. Co nemocné děti potřebují? Hračky, powerbanky, sluchátka, výtvarné potřeby, deskové hry, Playstation nebo Xbox i oblečení. Pokud máte zájem o tuto formu podpory, piště na info@dortemprotirakovine.cz nebo vyplňte formulář níže.

Firmy a podniky

Kontaktujte nás na e-mailu info@dortemprotirakovine.cz
nebo přes jednoho z našich kolegů viz. kontakty.

Společně připravíme ten nejvhodnější model spolupráce.

Navrhneme logo s označením spolupráce tak, aby Vaši obchodní partneři a zákazníci věděli, že pomáháte společně s námi onkologicky nemocným dětem.

Uzavřeme smlouvu, abychom vyhověli všem zákonným požadavkům.

Příspěvkem na transparentní účet 2902058745/2010 vedený u FIO banky.

Příspěvkem na provoz projektu na provozní účet 2902058729/2010 vedený u FIO banky.

Kontaktní formulář

Napiště nám svou objednávku, dotaz nebo připomínku, ozveme se vám co nejdříve zpět.